O nas - Drzwi drewniane, schody - Leszno, Głogów - Stolarstwo Pawlicki

Stolarstwo
Tomasz Pawlicki
ul. Kopernika 12
64-115 Święciechowa

tel.: 502 550 608
Stolarstwo Tomasz Pawlicki
ul. Kopernika 12
64-115 Święciechowa

tel.: 502 550 608
Stolarstwo Tomasz Pawlicki
ul. Kopernika 12
64-115 Święciechowa
tel.: 502 550 608
Przejdź do treści

Menu główne:

O F E R U J E M Y:  DRZWI DREWNIANE ZEWNĘTRZNEDRZWI DREWNIANE WEWNĘTRZNESCHODY DREWNIANE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE 
OTWÓRZ SIĘ NA JAKOŚĆ!

DRZWI I SCHODY DREWNIANE W LESZNIE, LUBINIE, GŁOGOWIE, POZNANIU, WROCŁAWIU.
STWORZĘ TAKIE, KTÓRYCH PRÓG BĘDZIESZ CHCIAŁ PRZEKRACZAĆ!
Drzwi otwieramy każdego dnia dziesiątki razy, nadają naszym domom i mieszkaniom indywidualny charakter, zapewniają poczucie bezpieczeństwa. Są granicą między naszą przestrzenią a światem zewnętrznym.

Oferuję Państwu oryginalne, wykonane przeze mnie drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z drewna. Moje produkty różnią się od tych, które znajdziecie Państwo w markecie. Tam dopasowujecie już istniejące drzwi do swoich domów, ja tworzę je specjalnie dla Państwa. Drzwi drewniane, przeszklone, z witrażami, zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne – do domów jednorodzinnych, mieszkań w blokach czy stylowych rezydencji.

Jak pracuję? Po kontakcie telefonicznym z reguły umawiam się z klientami, na budowie bądź w mieszkaniu czy domu, by na miejscu omówić wszystkie kwestie techniczne. Zabieram ze sobą wzorniki, by ustalić z Państwem wygląd ostatecznego produktu. Mogą Państwo dokładnie dopasować wymiary swoich drzwi i zadecydować o wyglądzie krawędzi. Doradzam przy doborze ekologicznych farb do pokrycia drzwi zewnętrznych.

Stolarstwo Tomasz Pawlicki – estetycznie wykonane, bezawaryjne w działaniu, drewniane drzwi. Głogów, Leszno, Poznań, Wrocław czy Lubin – drzwi mojego zakładu stoją dla Państwa otworem.

Oprócz tego oferuję wykonanie schodów drewnianych zarówno samonośnych jak i na konstrukcji żelbetonowej.
Od 1986 roku zajmuję się stolarstwem z pasji, jaką zaraził mnie dziadek. W jego stolarni już w młodości spędzałem każdą wolną chwilę. Dziś mój zakład specjalizuje się w wykonywaniu drewnianych drzwi według Państwa gustu i zapotrzebowania. Zakład znajduje się niedaleko Leszna, drzwi jednak produkuję także dla klientów z rejonu Leszna, Lubina, Polkowic, Głogowa, Poznania, Wrocławia, Warszawy czy z Niemiec.

Konkurencyjność cen, które proponuję, a także indywidualne podejście do Państwa potrzeb, które ograniczone jest tylko wyobraźnią i konstrukcją Państwa domów, sprawia, że zrealizowałem dziesiątki zamówień drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, do domów, mieszkań czy rezydencji.
Współpracując z moją firmą, mają Państwo pewność, że obsługuje Państwa fachowiec, a nie handlowiec, który ma tylko sprzedać produkt. Znam się na tym, co i jak robię, ręczę więc za efekty mojej pracy i za materiały, z których korzystam. Rozmawiam z Państwem osobiście, doradzając różne rozwiązania konstrukcyjne. Jako wykonawca znam swój wyrób od pierwszego zatopienia dłuta w drewnie po zamontowaniu go w Państwa domu. Na swoje usługi daję gwarancję.

Wiem, jak ważne jest indywidualne potraktowanie życzeń klienta, które tak odróżnia mój produkt od masowej produkcji. Zapraszam do Galerii drzwi!
Dlaczego moja stolarnia? Zobacz! Zapraszam do zapoznania się z ofertą i kontaktu!
Tomasz Pawlicki

Autor strony: www.dar-rek.pl
Stolarstwo Tomasz Pawlicki
ul. Kopernika 12
64-115 Święciechowa
tel.: 502 550 608
e-mail: tomasz-pawlicki@o2.pl
Wspólnie zaprojektujemy wizytówkę Twojego domu.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego